MENU

Wellness procedury, které si zamilujete

NOVINKA Přístrojová lymfodrenáž

Lymfodrenáž má velmi příznivé účinky.
Výrazně zlepšuje funkci lymfatického systému, Zmírňuje projevy celulitidy a působí i jako její prevence, Při opakované aplikaci redukuje objem masírovaných partií, Pomáhá při regeneraci po sportu, Používá se jako účinný prostředek pro formování postavy, Zvyšuje elasticitu pokožky, Přispívá k přirozené detoxikaci organismu, Stimuluje kolagenová vlákna ve spodních vrstvách kůže, Podporuje metabolismus, Prevence lymfedému(otoku) dolních a horních končetin.
Hrady a zámky – Loket, Bečov
Lázně Karlovy Vary, Jáchymov

Perličková aroma lázeň

Není nic lepšího, než si po náročném výletě po krásách Krušných hor dopřát teplou lázeň s výtažky vonných esencí a vytvořit si atmosféru, o kterou si naše tělo či mysl řekne. V esenciálních olejích se nacházejí ty nejvzácnější poklady získané z přírody, které blahodárně působí na naše tělo, zdraví a mysl. Aromaterapeutické koupele jsou jednou z nejúčinnějších metod aromaterapie a přináší tělu uvolnění, zbavují stresu a únavy. Pečují o suchou a citlivou pokožku. Vyberte si svou koupel a relaxujte.

JSTE BEZ ENERGIE? - zkuste LÉČIVOU KOUPEL - ŽIVÁ MAGNÉZIOVÁ SŮL

Má optimální složení minerálů, je vhodná jako skvělý detox organismu pro odstranění únavy a doplnění hořčíku a minerálů a také při kožních, revmatických a zánětlivých problémech. Pomáhá buňkám zlepšit látkovou výměnu a přispívá k jejich regeneraci. Obsažené minerály odstraňují z pokožky škodliviny a je vhodná pro detoxikaci těla. Reguluje srdeční činnost a svalové kontrakce, chrání nervy, je známý jako protistresový iont, pomáhá tělu využívat vitamíny C a E a zabraňuje ukládání vápníku v ledvinách a žlučníku.Vhodné při následujících potížích: kožní onemocnění (psoriáza, chronické ekzémy, akné, ichtyóza (nezánětlivé genetické onemocnění kůže) • revmatismu a artritidě (Běchtěrevova choroba, osteoporóza) • cévních a nervových problémech (neurastenie) • pomáhá ženám v klimakteriu • srdečně–cévních onemocněních (ateroskleróza, hypertonie) • pomáhá léčit ženské pohlavní orgány (záněty, hormonální poruchy) • stomatologická onemocnění (záněty ústní dutiny, paradentóza)

Hrady a zámky – Loket, Bečov
Tradiční značky: Moser, Becherovka, Thun, Mattoni

AROMA KOUPEL – JÍROVEC

Aroma koupel s Extraktem z jírovce má pozitivní účinek na cévy a kardiovaskulární systém. Oživuje a posiluje suchou pokožku.

AROMA KOUPEL – LEVANDULE

Koupel s výtažky z levandule pomáhá při depresích, podporuje klidný a vydatný spánek a pomáhá zbavit se duševního napětí a stresu. Pro své účinky patří mezi velmi vyhledávané koupele.

Moderní skiareály
Nordic walking, aquaparky

AROMA KOUPEL – MEDUŇKA

Aroma koupel s extrakty z meduňky pomáhá při migréně a nespavosti. Jsou známy její hojivé účinky a protivirové vlastnosti.

AROMA KOUPEL – CITRUS

Osvěžující citrusy dodají novou energie vašemu tělu a povzbudí mysl. Koupel pomáhá při bolestech hlavy a působí preventivně při infekci dýchacích cest. Načerpejte vitalitu na celý den.

Golf, jezdectví
Cyklostezky

Infrasauna s privátní relaxační zónou

V naší privátní infrasauně si odpočnete od stresu, urychlíte regeneraci Vašeho těla a posílíte svoji imunitu. Infračervené teplo Vás dokonale uvolní, odplaví škodliviny a odumřelé buňky a celkově zrehabilituje Vaše tělo i duši. Infrasauna je ideálním řešením i pro ty, kterým je klasická finská sauna ze zdravotních důvodů zakázána. Místnost je typicky vyhřívána na 45–60 stupňů.

Zábaly

Hřejivý zábal Vám navodí příjemný pocit uvolnění a uklidnění svalů i hydrataci pokožky spojenou s jejím zpevněním. Dopřejte svému tělu kouzlo medových, čokoládových skořicových, nebo parafínových zábalů dle Vaší libosti.

Moderní skiareály
Nordic walking, aquaparky

RAŠELINOVÝ ZÁBAL

Léčivé účinky rašeliny na pohybový aparát mají svojí léty prověřenou nezastupitelnou hodnotu. Vyzkoušejte i vy blahodárné účinky rašeliny na vlastní kůži. Předností rašelinových zábalů jsou mimořádné tepelné vlastnosti, díky kterým dochází k postupnému uvolňování tepla a hloubkovému prohřátí organismu, zlepšení prokrvení tkání, uvolnění svalového napětí a analgetickému efektu.

MEDOVÝ ZÁBAL

Obsahuje 90 % čistého včelího vosku. Díky vysokému obsahu minerálů a vitamínů výtečně revitalizuje pokožku a přidá jí jasný a svěží vzhled.

Moderní skiareály
Nordic walking, aquaparky

ČOKOLÁDOVÝ ZÁBAL

Blahodárně působí na zpomalení procesu stárnutí – vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku a podporuje odplavování toxických látek ven z těla. Je vynikající na vyhlazení a zkrášlení pokožky, má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci.

SKOŘICOVÝ ZÁBAL

Je velmi účinná a po skořici vonící procedura, která pomáhá při tvarování postavy a proti celulitidě. Intenzivně stimuluje proces spalování tukových buněk. Odstraňuje uložený tuk a zabraňuje nahromadění nového. Účinně bojuje proti celulitidě. Zeštíhluje postavu a modeluje pas, hýždě a stehna. Zahřívací účinek díky skořici zajišťuje maximální výsledky.

Moderní skiareály
Nordic walking, aquaparky

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL RUKOU

Díky zlepšení prokrvení se zlepšuje kloubní pohyblivost a zmírňují se kloubní bolesti. Navíc má parafín i efekt kosmetický, pokožka rukou zůstane dokonale hebká a vláčná.