MENU

Svatby a oslavy

Nadešel den, který patří jen Vám a my se postaráme, aby byl dnem nezapomenutelným

Lázně Karlovy Vary, Jáchymov

„ANO“

Vyslovte nejdůležitější slovo svého života na jedinečném místě s nádherným výhledem na okolní malebné kopce Krušných hor. Romantice pod širým nebem se u nás meze nekladou. Celý areál je Vám po celý víkend kompletně k dispozici od pátku 15 hodin do neděle do 13 hodin pro to, aby se vaše sny a představy staly skutečností. S radostí Vám pomůžeme s přípravami, výběrem správných dodavatelů či péčí o Vaše hosty během tak významné události.

Svatební obřad v přírodě...

Jsme místem, o kterém jste snili. V našem areálu můžete uspořádat obřad, hostinu i oslavu pro rodinu a přátele. Vše na jednom místě, bez zbytečného přesouvání. Uprostřed krásné přírody, jen několik minut od Karlových Varů nebo Ostrova. Zajistíme Vám nerušené soukromí s panoramatickým výhledem na Krušné hory, který bude skvělým pozadím pro svatební fotografie – Vaši památku na nejkrásnější den. Pomůžeme Vám zajistit vše potřebné. Při organizování Vašeho velkého dne Vašich snů vyjdeme maximálně vstříc všem individuálním přáním a požadavkům.

Hrady a zámky – Loket, Bečov
Tradiční značky: Moser, Becherovka, Thun, Mattoni

Hostina

Vaši hostinu sestavíme přesně dle Vašich představ a požadavků. Vařit bude tým šikovných kuchařů, kteří si zakládají na čerstvých produktech, a proto nejraději připravují pokrmy z tradiční české kuchyně, ale není jim cizí ani vegetariánská kuchyně nebo veganské pokrmy. Pokud si nebudete vědět rady se skladbou menu, se vším Vám pomůžeme.
Nápojový lístek pro Vás sestavíme dle Vašich představ. Pokud v našem nápojovém lístku nenajdete to, co máte rádi, vše pro Vás zajistíme.

Ubytování

K přespání budete mít připraveno pro Vás a Vaše hosty celkem 15 stylově zařízených pokojů a apartmánů. Ubytovací kapacita penzionu je 64 hostů. V případě vyšší poptávky lze kapacita navýšit o dalších 24 lůžek v letních chatkách. Zajištění snídaně a večeře po celou dobu pobytu u nás je samozřejmostí.

Moderní skiareály

 

Poptávkový formulář