MENU

Masáže

Cítíte bolesti zad, šíje či končetin, máte namožené svaly následkem většího zatížení, bolí Vás hlava, nebo potřebujete zlepšit fyzický i psychický stav? Dopřejte si chvíli odpočinku a relaxace v příjemném prostředí. Nechte si od nás pomoci od bolesti a načerpejte novou energii.

Lázně Karlovy Vary, Jáchymov

KLASICKÁ MASÁŽ

Je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. upevňuje tělesné i duševní zdraví, napomáhá při nespavosti, uvolňuje pocit napětí, úzkosti a deprese, odstraňuje ztuhlost a bolest svalů.

AROMA MASÁŽ

Je masáž spojená s léčivým účinkem éterických olejů. Díky použití olejů hluboce relaxuje a harmonizuje, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje kloubní spojení, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém má příznivý vliv na naši mysl.

Hrady a zámky – Loket, Bečov
Tradiční značky: Moser, Becherovka, Thun, Mattoni

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Představte si teplo, které přichází z lávových kamenů do ztuhlých svalů, a které v kombinaci s dokonalými hmaty masáže navodí báječné uvolnění a relaxaci. Teplo a speciální masážní techniky Vás zbaví stresu a napětí, a dokonale uvolní tělo a mysl.
Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.

REFLEXNÍ MASÁŽ PLOSKY NOHY

Je prastará metoda vychází z přesvědčení, že každý orgán v celém těle se promítá do reflexních plošek na chodidle, dlaních a uších. Je to bezpečná, neinvazivní metoda léčení, která funguje na principu tlakového působení na reflexní body rukou a nohou.
Jedinečné hmaty terapeuta Vás dostanou do psychické pohody, zlepší kvalitu Vašeho spánku, posiluje imunitní systém, zbaví Vás bolesti hlavy, zad i kloubů.

Moderní skiareály