MENU

Dvůr Stráň - Služby a vybavení areálu

Služba

Popis a cena

Recepce Recepce je otevřená od 8:00 do 11:00 a od 14:00 do 21:00. Check-in je možný od 14:00 do 21:00, v případě pozdějšího příjezdu, kontaktujte prosím recepci předem. Check-out je do 10:30 hodin. 
Parkování Zaparkujete u nás v uzavřeném  areálu. Parkování je pro přímé rezervace zdarma. Pro ostatní rezervace je zpoplatněno 50,- Kč/noc.
Wi-fi Ve všech pokojích a apartmánech i ve veřejných prostorách hotelu je k dispozici bezdrátový internet zdarma. 
Stravování Snídaně formou teplého a studeného bufetu. Cena snídaně pro dospělou osobu je 250,-Kč, díte 3-14 let 125,-Kč. Večeře denně dle jídelního lístku. Možnost polopenze. O letních prázdninách lze plná penze. Pořádáme i grilovací večery s posezením na terase. Pro akce, firmy a oslavy lze dohodnout speciální menu, rauty, bankety, coffee-breaky.
Privat Wellness K dispozici je privátní wellness, kde můžou relaxovat a odpočívat všichni hoteloví hosté. V nabídce naleznete perličkové koupele, privátní infra saunu, hřejivé zábaly a také masáže. Kompletní wellness nabídlu naleznete zde. 
Soukromý bazén V provozu duben - říjen dle počasí, Vyhříván na 28-31°C. Lehátka k dispozici. Zdarma pro přímé rezervace.
Cyklistika Dvůr Stráň je ideálním místem pro dovolenou na kolech, nachází se uprostřed malebné přírody, přímo na cyklistické stezce č. 6 (dříve č. 204) v Krušných horách.  V areálu je k dispozici půjčovna kol a kolárna, kam si můžete uložit vlastní kola.
 Společenská místnost

Nejmenší návštěvníci mají připravené své zázemí v dětském koutku, který je nabitý hrami a hračkami. Za příznivého počasí se mohou vyřádit i venku na skákací trampolíně nebo na hřišti. 

Pro větší děti a dospělé máme k dispozici ping pong, šipky a stolní fotbálek.  

Domácí mazlíčci

Ubytujeme Vás i s Vašimi krátkosrtstými mazlíčky do 15kg. Poplatek za domácího mazlíčka je 250,-Kč / noc. Před Vaším příjezdem s domácím mazlíčkem nás vždy kontaktujte.

 

 

Tady se nudit nebudete! 

Lázně Karlovy Vary, Jáchymov

Hrady a zámky – Loket, Bečov

Tradiční značky: Moser, Becherovka, Thun, Mattoni

Moderní skiareály

Nordic walking, aquaparky

Golf, jezdectví

Cyklostezky – Dvůr Stráň je ideálním místem pro dovolenou na kolech, nachází se uprostřed malebné přírody, přímo na cyklistické stezce č. 6 (dříve č. 204) v Krušných horách. 

 

 

Národní cyklotrasa č. 6 vede po cyklostezce Ohře, která tvoří páteřní cyklistickou komunikaci Karlovarského kraje. Trasa cyklostezky začíná na hranicích s Bavorskem u Slapan a zpočátku vede podél řeky Odravy. Od Chebu pak sleduje řeku Ohři až do Karlových Var. Většina cyklotrasy je vedená po cyklostezkách, nebo místních komunikacích s minimálním provozem. Z krajského města pak vede cyklotrasa přes Vysokou a Stráň a pokračuje na hranice Ústeckého kraje. Značená trasa pak pokračuje do Perštejna (Lužný), kde již navazuje na stezku Ohře v Ústeckém kraji. Tam je již vyznačen úsek Perštejn – Kadaň.

Do budoucna se plánuje, že cyklotrasa číslo 6 bude vyznačena podél Ohře až k jejímu ústí do Labe u Litoměřic.

Cyklostezka je v úseku od Chocovic do Sokolova velice vhodná pro jízdu s dětmi, neboť se jedná o hladký asfaltový povrch a jediné stoupání Vás čeká v Dasnicích za Kynšperkem.

V areálu je pro ubytované hosty k dispozici půjčovna kol pro děti i dospělé a vybavíme Vás i cyklistickou mapou okolí a doporučíme trasy a tipy na výlety.

Více podrobností o trase na Cykloportálu Karlovarského kraje.